Tryb wnioskowania o udział w programie

Wnioskowanie o udział w programie nastepuje poprzez przesłanie na adres biura Szkoły sdbiuro@agh.edu.pl formularza zgłoszenia zagadnienia badawczego przez pracownika naukowego będącego przyszłym promotorem kandydata na doktoranta Szkoły Doktorskiej AGH.

W drugim etapie wnioskowania, po przyjęciu kandydata do Szkoły Doktorskiej, wymagane jest dostarczenie przez doktoranta opisu planowanej pracy badawczej, zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz deklaracji przedsiębiorcy o zatrudnieniu doktoranta zgodnie z wymogami konkursu.

Rekrutacja kandydatów odbywa się poprzez rejestrację w systemie elektronicznym.

Kandydaci zobowiązani są do przystąpienia do egzaminów z dyscypliny wiodącej i języka angielskiego. Informacje o zakresie tematycznym egzaminów z poszczególnych dyscyplin są dostępne na stronie internetowej SD AGH. Możliwe jest uzyskanie zwolnienia z egzaminu z języka angielskiego na podstawie certyfikatu znajomości tego języka. Szczegółowe zasady rekrutacji do Szkoły Doktorskiej AGH na dany rok akademicki określa Uchwała Senatu AGH.

Pytania dotyczące programu „Doktorat wdrożeniowy” można kierować do Biura SD AGH (sdbiuro@agh.edu.pl).